INTERNETOVÉ PROJEKTY AUTORA

Internetové seznamování

Internetové seznamování dělám prakticky od jeho začátku v ČR. V roce 1999 jsem vytvořil svojí první seznamku Seznamit.cz. V roce 2003 jsem z kapacitních důvodů odmítl vytvořit tehdy začínající seznamku Lide.cz, místo toho jsem pracoval na svojí první online hře. V roce 2003 jsem vytvořil na tu dobu velmi populární online virtuální svět Damokles.cz, který fungoval zároveň jako sociální a seznamovací simulátor. V roce 2007 jsem kompletně přepsal tehdy největší seznamku Rande.cz. O rok později jsem řídil vývoj a koncept Seznamka.cz. Velmi dlouhou dobu jsem se přímo podílel na provozu 3 největších seznamek z 5 v ČR.

Klubové seznamování

Jako první jsme rozjeli v Praze klubové seznamování v klubu Face to Face. Tehdy jsme měli každou středu největší návštěvnost na jednorázové akci konající se v Praze (500-700 lidí). Až poté od nás čerpal inspiraci největší fenomén té doby - Libimseti.cz. Po konci Face to Face jsme pokračovali několik let v kongresovém centru 1xsobota měsíčně (Óčko klub, Hany Bany klub), kde nás navštěvovalo i přes 1000 lidí.

Live seznamování

Mnoho let jsme spoluprovozovali největší live stolečkové seznamování RychlyRande.cz s dnes již bohužel zesnulým Jaroslavem Šmídem.

Současnost

V současnosti se věnuji hlavně poradenství, projektovému managmentu, SEO, optimalizaci reklamních kampaní.

Proč tyto stránky

Tyto stránky jsem vytvořil, abych předal něco ze svých zkušeností. Nemám s nimi žádný jiný záměr, proto tu nenajdete odkazy na seznamky, ani doporučení. Dnes se přes internet seznamuje prakticky každý, ať už vám to přizná, nebo nepřizná. Proto bych rád vysvětlil nějaká základní pravidla bezpečnosti internetového seznamování. A protože mě ty miliony uživatelů prošli pod rukama, tak se tu snažím i popsat postupy, jak nejlépe najít správného partnera na internetu. Internetové seznamování se vždy v určité fázi přesune do reálného seznamování a tam už si musí poradit každý sám :-)

Obsah do budoucna

Časem bych sem chtěl dát kompletní historii seznamek v ČR, dokud jí mám v hlavě :-) Za těch 22 let jsem se pohyboval asi u všeho seznamovacího. Také bych chtěl udělat rubriku, kde popíšu anonymně konkrétní seznamovací podvody a kličky. Někteří lidé přišli takto o miliony korun. Je až s podivem, jak dokáží být lidé důvěřiví.

Použití textů pro vlastní účely, citace

Tyto stránky jsou nekomerční a osvětové. Pokud chcete citovat z textů, můžete tak učinit zdarma. Podmínkou je uvedení zdroje: www.naseznamku.cz, u webů včetně klikatelného www odkazu na tyto stránky. Kopírování celého textu podléhá autorskému zákonu a je zakázáno.

Pokud tyto stránky pomohou jedinému člověku k seznámení, nebo pomohou zabránit jedinému podvodu v seznamování, tak mají smysl :-)© 2021 Tomáš Kulhánek / damokles@seznam.cz© 2021 Naseznamku.cz / o autorovi / jak se seznámit / druhy seznamek