VÝBĚR SPRÁVNÉ SEZNAMKY - NA CO SI DÁT POZOR

ÚVODEM

Tyto stránky nejsou katalogem seznamek, proto vám nebudeme doporučovat konkrétní seznamku a vychvalovat její výhody. Dáme vám ale velmi praktické rady, jak poznat že je seznamka podvodná, triková, nebo je plná fake profilů.

JAK VYBRAT SPRÁVNOU SEZNAMKU

1) Platby všeho druhu na začátku Pokud si u vás seznamka řekne o peníze, aniž se dostanete do seznamky, běžte pryč! V reálu také neplatíte nikde za žádnou službu předem. Potřebujete se přeci podívat, zda je v seznamce dostatečný počet uživatelů a zda jsou reální. Také chcete vědět, jak seznamka funguje a vypadá.
Nedejte na řeči, že placená seznamka je více profi než seznamka zdarma. Vůbec to není pravda! Jediným ukazatele pro vás je nabídka možných partnerů, se kterými se můžete seznámit. Žádné jiné kritérium neexistuje.


2) Placení za základní funkce
Odeslání vzkazů, poslání like, vložení do adresáře, zobrazení profilu a alespoň základní fotky by mělo být u správné seznamky zdarma. Pokud tomu tak není, seznamku nepoužívejte. Ostatní reální lidé vás většinou nemůžou oslovit, protože platí minimum lidí. Budou vám tedy chodit vzkazy od fake profilů a provozovatel se vás takto bude snažit přesvědčit, abyste zaplatili.


Podezřelé krásně vypadající profily hned po registraci
Pokud vstoupíte do seznamky a je to tam samý model jak ze žurnálu, odejděte. Jedná se o fake profily vytvořené provozovatelem, aby navodil dojem, že je seznamka plná lidí a že je na ní provoz


Všichni mají fotku
Pokud je vložení fotky nepovinné a po vstupu do seznamky mají všichni fotku, tak se většinou jedná o stejný případ, jako v předchozím bodě. V reálné seznamce, kde nejsou povinné fotky, si foto vkládá každý 4-10 uživatel (dle typu seznamky)


Založení profilu na seznamce >>© 2021 Naseznamku.cz / o autorovi / jak se seznámit / druhy seznamek