SEZNAMOVÁNÍ NA ŽIVO

Stolečkové seznamování

Tento typ seznamování byl svého času fenomén (začal v roce 2004), nyní se již dost vyčerpal. Spoluprovozovali jsme mnoho let největší seznamku tohoto typu. Hlavním mottem tohoto systému je, že pokud si s člověkem máte možnost sednout v klidu a o samotě, poznáte prakticky do pár minut, zda si budete vyhovovat, nebo ne. Zbytek z rande je obyčejná ztráta času (a někdy i peněz), pokud vám protějšek nevyhovuje.

Celý systém tohoto typu seznamování funguje tak, že provozovatel nejprve vypíše termín do konkrétního města pro konkrétní věkové skupiny. Za přihlášení na seznamovací sraz se platí v řádu několika set korun. Systém využívají většinou úspěšní a časově vytížení lidé. Většinou se jede formát 10 žen/10 mužů, případně 15/15. Pokud nedojde k naplnění věkových skupin, sraz se přesouvá, nebo ruší. Většinou se jedná o restauraci nebo bar s uzavřeným salónkem, aby bylo dostatečné soukromí. Ženy sedí každá u jednoho stolečku, muži si k nim po jednom přisednou. Poté mají 5 minut, aby si libovolně povídali. Po 5 minutách muži přesednou k další ženě. Budete se divit, ale opravdu velmi rychle poznáte, zda vás protějšek zajímá, nebo je to beznadějné. Pokud vás zaujal, poznačíte si číslo partnera. Na konci dáte lístek provozovateli. Provozovatel poté jednoduše spojí lístky a tam kde je vzájemný zájem dá vědět dotyčným spolu s kontaktem na protějšek. Pak už je to na dotyčných, zda se spojí a pokračují dál naživo. Celý večer je v příjemném duchu, v ceně bývají i drinky a drobné pohoštění.

Ve své podstatě je to celé geniální nápad. Za pár stovek poznáte během 1-2 hodin 15 žen/mužů, kteří mají zájem se seznámit. Pak dostanete telefony na ženy/muže, které jste zaujali na první pohled. Což je obrovská výhoda pro lidi před prvním reálným randetem. Většina lidí má úzký sociální kruh: práce, kamarádi. Max nějaká diskotéka, nebo oslava. Pokud vyčerpáte všechny zajímavé lidi v těchto bublinách, nemáte čas ani prostor hledat jinde. Tady se to celé odbyde do dvou hodin a je hotovo. Další výhodou je že u 3 partnera odhodíte stud a je vám vše jedno:-) Jste tedy po většinu prvních seznamovacích kontaktů, v klidu a v pohodě. V reálu je největší nervozita na úplném začátku, to tady prakticky odpadá.

Nevýhodou je, že ne každému tento styl prvotního kontaktu bude vyhovovat. Tento typ seznamování také používají více starší lidé, mladí se seznamují jinak. Více rozvedeme v samostatné rubrice o cílových skupinách typů seznamování.


Seznamovací párty
Tento typ seznamování jsme vymysleli cca v roce 2003. Rozpoutal se tím fenomén, který k dokonalosti dovedl tehdejší konkurenční server Libimseti.cz, který koncept převzal a vylepšil. Hned ze začátku měl u mladých obrovský úspěch, protože to bylo něco nového. Koncept už není v současnosti prakticky používaný, u této věkové cílové skupiny vše funguje pouze krátce, než to vymění za jinou zábavu.

Spojili jsme se s provozovatelem velkých diskoték a spoluprovozovali jsme každý týden seznamovací večer naživo. Lidé šli na klasickou diskotéku, která ale byla přeměněna na seznamovací. A protože to bylo pro mladé, tak se koncept musel neustále měnit.

Několik příkladů konceptů:
- spojili jsme mobily s velkoplošným plátnem pomocí sms (věc tenkrát nevídaná). Pořádali se různé ankety - např. mlady se u vchodu vyfotil, fotka šla na plátno a účastníci hlasovali (nejhezčí tvář, zadek, atd...)
- u vchodu dostal každý návštěvník náramek. Vybral si barvu podle toho, v jakém je stavu: zadaný, nezadaný, hledám flirt atd...
- u vchodu jsme měli velkou tabuli na vzkazy. Po diskotéce chodili modelky v kostýmu anděla. Kdo chtěl předat nějaký vzkaz přímo, tak ho předali protějšku. Případně ho mohl hodit do přihrádky a před odchodem si každý mohl vybrat svoje vzkazy
- když běžela populární show Vyvolení, udělali jsme vlastní show Vyhulení :-) Zavřeli jsme dobrovolníky do místnosti, kde měli přísun alkoholu a jídla zdarma. Zároveň je kamera přenášela na plátno. Účastníci pomocí SMS vyřazovali, kdo zbyl poslední vyhrál :-)


Jak se seznamují věkové skupiny >>© 2021 Naseznamku.cz / o autorovi / jak se seznámit / druhy seznamek