PRAKTICKÉ RADY PRO ZALOŽENÍ PROFILU NA SEZNAMCE

ÚVODEM

Přinášíme vám několik cenných rad, jak maximalizovat svojí úspěšnost při seznamování. Prošlo nám rukama několik milionů profilů lidí, kteří se chtějí seznámit. Naše rady vám mohou být užitečné.

RADY, TIPY

1) Při registraci o sobě vyplňte co nejvíce údajů
Čím více toho vyplníte, tím více bude váš profil zajímavější. Obsáhlejší profil má i tu výhodu, že vám odpadne dost zbytečné korespondence. Pokud neuvedete ani základní věci, budou vás zbytečně kontaktovat lidé, o které nemáte zájem. Berte to také tak, že váš profil je zároveň info pro návštěvníky - nebudou se vás pak ptát opakovaně na stejné věci, na které můžete odpovědět už v profilu.


2) Nelžete
Pokud ze sebe chcete dělat někoho jiného, nemáte reálnou šanci se seznámit. Dříve nebo později přichází na řadu fyzická schůzka, proto nemá smysl o sobě tvrdit, co není pravda. Pokud něco nechcete vyplňovat, tak to raději napište, než si vymýšlet náhradní údaje.

3) Nevyplňujte majetkové poměry
Mnoho seznamek má i kategorii majetek. Doporučujeme vám tuto kategorii nevyplňovat. Mnoho podvodníků cíli právě na tyto uživatele. Zveřejňujete takto prakticky svoje majetkové přiznání anonymním lidem. Často je za tím touha uživatelů se trochu vytáhnout. Ukázat že mám dům, nové auto, že jsem zajištěn. Dá se to ale popsat i paušálně v běžném profilovém textu.


4) Nepoužívejte sprostá slova a erotické texty
Většina seznamek má velké množství filtrů, které udržují úroveň seznamování. Může se stát, že váš profil nebude smazán, ale kvůli těmto textům nebude ani propagován. Nepište ani hlášky typu: Nechci sex. Protože pro filtrovacího robota jste pouze uživatel který má v profilovém textu slovo: sex


Jak správně vložit fotku, nejčastější chyby >>© 2021 Naseznamku.cz / o autorovi / jak se seznámit / druhy seznamek